У ліжку з кліщами та недоліки миючих пилососів.

01

Багато моїх клієнтів вважали, що звичайної хімчистки матрацу (одним миючим пилососом) досить, щоб вважати його чистим. З усім своїм досвідом в цій справі – заявляю вам, що це НЕ ТАК.

Шановний читачу! Це судження вимагає пояснень!

Стандартна химчистка матраса виконується одним миючим пилососом, який розбризкує миючий засіб на поверхню тканини, після чого, засіб розтирається щіткою та втягується назад в пилосос. Після такої процедури прийнято вважати, що матрац був почищений і готовий до сну. Але це ще не все…

Химчистка матраса

В результаті хімчистки – засіб проникає на глибину до 3 см тканини. Якщо нанести засіб більше ніж належить, тоді воно піде ще глибше, а це вже створює проблему з назвою «матрац завоняло» тому майстер – ризикує залишити всередині матрацу з тієї причини, що миючий пилосос (будь-якого виробника  Karcher, Hula, Thomas, Zelmer,  Soteco та ін.) втягує в себе (збирає) рідина тільки зверху до 3 см глибини.

І так, цієї процедури досить для очей і особистого задоволення, яке думається словами: «Ваш матрац вже випраний і чистий». 

Цього достатньо тільки для зовнішнього вигляду, але не для вашої гігієни та здоров’я. Причина криється глибоко всередині матрацу, де мешкають постільні кліщі сапрофіти. Саме всередині дивану та матрацу куди не потрапляє ні краплі миючого засобу – живуть паразити, які не можуть бути видалені миючим пилососом.

На фотографіях показаний процес, вибивання матрацу за допомогою потужного американського апарату KIRBY, який вибиває з глибини матрацу (до 25 см) постільно-пилові кліщі.

Пилові кліщі (лат.  Dermatophagoides/на фото внизу) це дрібні членистоногі істоти, які ведуть паразитичний спосіб життя та мешкають вони глибоко всередині м’яких меблів, подушок, ковдр, матраців і на шторах.

Харчуються ці тварини шматочками нашої мертвої шкіри, волоссям, що випало, лупою, потовиділенням, а також відкладаннями, які залишаються всередині матрацу від сечі домашніх тварин, дорослих і дітей.

Шановні читачі! На фото, я демонструю наочним чином, скільки бактерій і паразитів живе всередині чистого на вигляд матрацу,

куди не в силах проникнути жоден миючий пилосос, і зовсім не важливо якої він фірми (Karcher, Hula, Thomas, Zelmer, Soteco, Sabrina). Те що набивається глибоко та мешкає всередині матрацу – не може бути вимитим звідти за допомогою однієї лише хімчистки миючим пилососом, але може бути вибитим зсередини, завдяки пилососу KIRBY.

 

 

Відеоролик, як позбавити матрац від пилових кліщів і мікробів дивіться тут…

Хімчистка матрацу Одеса.

З пов. майстер Андрій.