Прибирання квартири

01

 

 

 

Ласкаво просимо! Шановні клієнти YouClean – виконуючи прибирання приватних будинків, квартири в Одесі, котеджів, ми не обмежуємося наведенням чистоти на рівні очей, а з турботою ставимо на перше місце ваш комфорт і затишок, безпеку ваших маленьких дітей які все пробують на смак.

Для досягнення кращого результату, ми використовуємо лінійку по догляду за домом «AMWAY HOME». Ці кошти надають впевненість та надійність, що прибирання квартири не залишить після себе розводів, неприємного запаху та слідів хімії. Ми гарантуємо, що у вашій обителі надовго оселиться відчуття свіжості та комфорту. Важливий момент щоб прибирання квартир – виконувалася професійною технікою. Це не тільки прискорює процес виконання замовлення, а й значною мірою перевершує традиційний клінінговий інвентар і обладнання (пилососи, швабри та ін.). Щоб підняти якість від генерального прибирання до чудового, де будуть видалені алергени, мікроби та негативна транзитна флора – ми застосовуємо американський пилосос «KIRBY», за допомогою якого можна виконати ваші найважчі побажання. Вперше YouClean змінює звичайне на ефективне: в місце мітли, відра для сміття та ганчірок, ми використовуємо електро-віник, мішок пило-збірник на основі «HEPA FILTERS» парогенератор CARCHER, вуглецеву фібру, миючий пилосос на водному фільтрі та багато цікавої техніки.

Засоби по догляду за будинком Amway Home – екологічні для людей і природи

Прибирання квартири в Одесі включає (базовий набір послуг)

– Чищення та дезінфекція санвузлів, ванни, душової, умивальників, біде; – Прибирання на кухні, мийка плити, холодильника, очищення кухонної стінки від плям; – Видалення пилу в кімнатах з поверхонь та предметів інтер’єру; – Мийка дзеркальних поверхонь; – Вологе прибирання твердих підлогових покриттів, дверей, меблів; – Вологе прибирання, шаф, дверей, меблів; – Винесення побутового сміття.

Це стандартний набір послуг, де прибирання квартир виконується один раз на місяць. Так само, Ви можете замовити: Прибирання квартир після будівельників. Генеральне прибирання квартири. Прибирання квартир під оренду. Прибирання квартир після свята. Заключна ціна – договірна та формується по закінченню огляду об’єктк, а також залежить від ваших будь-яких побажань (миття вікон, хімчистки м’яких меблів, чистки штор, прання килимових покриттів, чищення подушок, ковдр і матраців і т.ін.) всі ці опції включає в себе генеральне прибирання квартир.

Ціна: від 50 грн/м.кв. Остаточна вартість роботи визначається після повного огляду об’єкту та буде залежати від рівня забруднення. У вартість не входить миття вікон. 

Дивитися фотографії

Час: від 8 – 12 годин (40 м.кв)      Місце: вся Одеса та передмістя

Прибирання квартири Одеса, з повагою, YouClean