Чистка подушок і ковдр

01

Чистка подушек в Одессе от YouCleanЧи може, чистка подушок і чистка ковдр – впливати на здоров’я!

Комплект спального місця вимагає гігієнічного догляду. Це пов’язано з тим, що захворювання на астму та алергію передаються через постіль, які тканини легко вбирають з навколишнього середовища нашого будинку та від нас.

Це твердження вимагає пояснень!

Основним місцем скупчування пилу в будинку є килими, м’які меблі та спальне місце (матрац, ковдра, подушка, покривало). Саме в спальному місці, з роками накопичуються частинки відмерлої шкіри – епідерміс , яким харчуються сапрофіти – кліщі домашнього пилу.

Під час сну, коли ми потіємо, частинки мертвої шкіри потрапляють всередину матрацу, подушки та ковдри. Через відсутність постійної вентиляції – мертва шкіра просочується потом, через що створюється форма життя у вигляді личинок. Личинка кілька разів линяє, далі перетворюється на дорослого пилового кліща (дивіться на фото). Кліщі дуже дрібні та легкі (0,10 мікрон), вони годинами літають по кімнаті у вигляді пилинок. Надихавшись ними, у слабкої людини відмовляє імунітет, що призводить до алергічних реакцій, шкірних захворювань та захворювань органів дихання, в тому числі можна нажити – бронхіальну астму. Незалежно від наповнення: пух, перо, гель або синтетика – всередині кожного матрацу, подушки та ковдри завжди тепло та темно.

Таким чином, створюються райські умови, де завжди є їжа та затишний клімат. Наше ліжко перетворюються в пологовий будинок, їдальню, туалет і кладовище для кліщів і бактерій. На одному кв. см може знаходитися близько 50000 тисяч особин. Алергію та бронхіальну астму – називають хворобою цивілізації. І особливо схильні до «кліщових» алергій маленькі діти, у яких імунітет ще не сформований.

Як відбувається процес роботи техніки:

подушки

Чистка подушок Одеса виконується в будь-який час року. Для чищення я застосовую апарат KIRBY, що має кілька світових патентів, в області усунення постільних кліщів з дому. Завдяки потужній турбо-щітці «Zibrash», яка робить 16 тис. ВИБІВНИХ ударів в хвилину, чистка ковдри та чистка подушки всередині виробу, на глибині до 50 см. «KIRBY» володіє найпотужнішим всмоктувачем в світі. Робота проводиться в парі з турбо щіткою та видаляє зсередини: пил, епідерміс, залишки волосся, лупу, грудки сухого поту, постільних кліщів і їх фекалії.

Далі, для стерилізації тканини я наношу повітряно крапельний кондиціонер «Multi-Allergen Control» який усуває ферменти неприємного запаху поту. Через 5 хвилин подушка та ковдра чисті всередині та зовні.

Час: 7-10 хвилин

Ціна:  Подушка 45 грн/шт     Ковдра 65 грн/м2

Чистка подушок в Одесі від постільних кліщів, запобігає алергічним захворюванням дорослих і дітей

Глибинна чистка ковдр в Одесі апаратом KIRBY підходить будь-яким видам тканин і наповнювачів.

Чистка ковдр Одеса, Чистка подушок Одеса, з повагою, YouClean