Чистка штор та гардин

01

Ласкаво просимо берегині домашнього вогнища! Мене звати Андрій, я займаюся пранням і навішуванням тюлі, а також чищенням штор на дому. Одним з найкрасивіших предметів інтер’єру вашого будинку – є штори. Кожний маєток, будинок або квартира відрізняються своїм смаком: Хай-тек, Класика або Дизайнерська робота. Упевнений, що ви багато часу приділили цьому моменту, коли підбирали своєму будинку штори.

Чистка штор і гардин.

Важливо пам’ятати, що крім затишку та краси, ваші штори є першим фільтром між вулицею та вашими легенями. Вони затримують в собі важкий пил, шерсть домашніх тварин, частинки тютюнового диму, квітковий пилок, міський зміг і домашніх пилових кліщів. За рік, в двокімнатній квартирі збирається близько 30 кг пилу – це вага 6 річної дитини, та 20 кг. цієї маси фільтрують штори, утримуючи на собі найтяжчі опади.

Через те, що чистка штор неможлива звичайною технікою (матеріал засмоктує та мне тканину) – виникає необхідність звертатися до традиційної хімчистки.

Цей метод чистки володіє й рядом недоліків:

Штори треба демонтувати та відвести в цех, а потім повісити назад, що є досить непростим завданням в разі дизайнерських штор.

Вироби поміщаються в барабан машини для чищення, де вони мнуться та скручуються (кріпильні кільця дряпаються та іржавіють, іноді фурнітура тріскає та доводиться витрачати багато часу на її відновлення).

В результаті вологого прання, рельєфні штори з натуральних волокон розміром 3 метри стискаються на 10-15 сантиметрів і втрачають свою структуру.

ПРАСУВАННЯ ТА НАВІШУВАННЯ ФОТО-ЗВІТ:

Чистка штор в Одесі від YouClean

Чистка штор, виконується американським апаратом «KIRBY» у вас вдома. Застосовується запатентована насадка «Zip Brush» яка використовує технологію – завихрення повітря (ефект торнадо). Завдяки потужному всмоктувачу та вібро-обертанню (16 тис/об) вібрація проникає в глибину тканини до 7 см. В процесі, сантиметр за сантиметром зі штор повністю видаляється весь пил, транзитна мікрофлора, що осіли суперечки квітів, пилові кліщі, лупа, шерсть та волосся домашніх тварин. (Результат процесу – дивіться на фото з круглими фільтрами).

Коли чистка штор завершена, в кімнаті набагато легше дихати, штори набувають нового зовнішнього вигляду, настрій в кімнаті відразу підвищується. Чистка штор насадкою KIRBY, є найзручнішим способом в світі, адже вам не доведеться знімати, вішати, гладити, очікувати, лагодити фурнітуру. Вся робота – виконується у вас вдома, не відволікаючи вас від домашнього затишку.

Моя гарантія – чистка штор «Zip Brush» підходить всім видам тканин, зберігаючи їх первинну структуру, довжину та щільність.

Щоб штори довго прослужили та залишалися захисниками вашого здоров’я, рекомендую Вам скористатися послугою один раз на рік, а якщо Ви живете в дуже запиленому районі – тоді два рази на рік.

Чистка штор Одеса.

Ціна:

35 грн/м2 (чистка штор KIRBY всіх видів, будь-якої щільності та складності)

Прання тюль від 290 грн/шт; Навішування 40 грн/м.п; Прасування від 25 грн/м2

Час: 30 (м2) = 120 хвилин.

Формула розрахунку: 2,75 (висота) Х 3,40м (ширина) = 9,35 (м2) Х 35 грн/м2 = 327 грн/штору

Мінімальне замовлення від 1630 грн.

 Добра Вам, з повагою, Андрій