Чистка кондиціонеру

01

Чистка кондиціонера в Одесі

Чистка кондиционеров. Фото в статью

Чому кондиціонери в короткий період часу перетворюються на розсадник бактерій і вірусів, несучи загрозу здоров’ю та життю людей?

Виробники намагаються вдосконалити свій товар фільтрами, іонізаторами, супер-очисниками повітря від сигаретного диму. Нам обіцяють, що ми будемо дихати прохолодним, чистим майже гірським повітрям. Але всі фільтри мають певне обмеження по поглинанню пилу та шкідливих речовин, це близько трьох місяців (про це нам «забувають» нагадувати установники кондиціонерів). Заміну мало хто робить, адже процедура не дешева, працює кондиціонер… от і добре. Про чищення кондиціонерів дехто замислюється, але не наважується робити це самостійно.

Пам’ятайте – чистку кондиціонеру в обов’язковому порядку слід проводити раз в сезон. Наповнившись пилом, кондиціонер знову викине його в приміщення, коли ви перемкнете кондиціонер для обігріву або охолодження приміщення, а разом з цим отримаєте порцію найнебезпечніших грибків і вірусів, які живуть в кондиціонерах. Якщо чистка кондиціонеру не проводилася ні разу з моменту встановлення – можна заразитися однією з найшкідливіших бактерій – яка викликає важку форму пневмонії «легіонелли». Про шкоду даної бактерії Ви можете додатково ознайомитися в просторах інтернету.

Чистка кондиционеровЗабруднення внутрішнього блоку кондиціонеру в період використання, відбувається наступним чином: пил осідає на вологому теплообміннику, та на піддоні з конденсатом, це середовище є сприятливим для розмноження різного виду бактерій, грибків, вірусів.

Чистка кондиціонера в Одесі починається з травня місяця. Перевірте прямо зараз, чи потрібна Вам чистка кондиціонеру? Це гранично просто – відкрийте велику кришку кондиціонеру та подивіться на фільтр грубої очистки (це дві пластикові сіточки вони на фото в статті). Якщо під шаром пилу сіточок не видно – телефонуйте нам.

Чистка кондиціонеру в Одесі від YouClean включає

Зовнішнє очищення від шару пилу
Повна чистка кондиціонеру, затвора жалюзі, барабану
Демонтаж і очищення в кондиціонері – повітряного фільтру
Суха чистка плазмового фільтру
Глибинна чистка світлорегенеруючим дезодоруючим фільтром
Продування та очищення дренажної системи
Стерилізація від вірусів і бактерій
Збірка

Вартість чищення кондиціонеру від 850 до 1000 грн./од.

Чистка кондиціонеру в Одесі. З повагою, YouClean