Мийка вікон

01

У будь-якому прибиранні затребуваною послугою вважається миття вікон , і кожна господиня, коли у неї досить вільного часу, може ідеально вимити вікна до блиску. Але коли питання стосується, як помити вікна зовні на висотному поверсі, без страховки та навичок – задаєшся питанням: – «може замовити мийку вікон»?

moika-okon

Через відсутність телескопічного обладнання та спеціальних миючих засобів – самостійне миття вікон залишає після себе розводи, сліди та подряпини на склі.

Якщо у Вас високі панорамні вікна з важкодоступними місцями та нестандартною конструкцією (як в котеджах і в новобудовах), скористайтеся досвідом YouClean, ми знаємо, як помити вікна в Одесі.

Звертаю Вашу увагуПомити вікна в Одесі можливо в будь-яку пору року; потрібна хороша погода без опадів, сильного вітру та температура + 5 С і вище. Сезонне миття вікон в Одесі триває з березня по травень. Багато замовлень надходить перед святом «Великдень» – тому рекомендуємо завчасно замовити мийку вікон.

Миття вікон Одеса. Базова технологія YouClean

  1. Видалення пилу та бруду (CARCHER)
  2. Мийка віконних рам, скла, відливів (засобами Amway)
  3. Полірування скла мікрофіброю
Миття вікон Одеса Ціна
Миття вітрин магазину (в сезон) Від 35 грн/м2
Миття вікон після будівельників Від 40 грн/м2
Миття вікон зі складною конструкцією Від 45 грн/м2
Миття вікон з сильними забрудненнями Від 49 грн/м2

Трапляється коли клейонку з вікон, будівельники використовують для інших потреб, залишаючи сліди скотчу, маркеру, клею та фарби. Тоді ціна мийки вікон, відрізняється від сезонної ціни. Що б вікна блищали, потрібно втричі більше миючого шампуню та зусиль. У таких випадках ми застосовуємо свою унікальну технологію:

Крок 1. Пульверизатором KIRBY наносимо суху піну (10%-ї вологості), піна розчіплює товстий шар бруду;

Крок 2. Парогенератором CARCHER  очищаємо бруд з поверхні та мікроскопічних щілин, видаляючи найстійкіші забруднення + полірування.

Потрібне миття вікон в Одесі з блискучим результатом! – Професійний мийник вікон до ваших послуг.

Телескопічне обладнання, досвід, страховка, миючі засоби Amway, Kirby, в одному наборі.

Миття вікон в Одесі, фахівцем YouClean можливе в день звернення. Або ми порадимо Вам наших партнерів. Ціна та гарантія на якість послуг, залишаться незмінними.

З пов. Ваші вікна як з упаковки 🙂

YouClean