Підготовка кімнати новонародженого

01

Підготовка кімнати новонародженого.

1320079025_diatez1

Очікування зустрічі з малюком зобов’язує кожну вагітну не тільки стежити за власним здоров’ям, але й продумувати кожну деталь кімнати, в якій малюк буде відчувати себе безпечно.

Встигнути підготувати кімнату до приїзду малюка справа непроста, адже кімната повинна бути максимально екологічна.

Поговоримо про безпеку! У кожній кімнаті існують алергени та мікроорганізми, які згубно впливають на імунітет дитини: побутовий пил, квітковий пилок, шерсть та лупа домашніх тварин, частинки текстильних тканин і дрібнодисперсний пил. Але найнебезпечнішими алергенами є не вони!?

Пилові кліщі – це проблема 70% дітей і дорослих, у яких є алергічні реакції, шкірні захворювання; захворювання органів дихання, в тому числі бронхіальна астма. Навколишнє середовище цих павукоподібних паразитів матрац, подушка та ковдра. Яким дорогим б не здавався дитячий матрац, всередині його завжди темно та тепло, те ж саме стосується подушок і ковдр – цьому сприяє вологість та температура кімнати немовляти (t = 20-24 0С). На жаль, в такому кліматі добре себе почуває не тільки дитина, а й ціла колонія паразитів.

НАТИСНІТЬ НА ФОТО ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ НАШИХ РОБІТ

Але навіть не кліщі є прямою загрозою для дітей, а їх трупні розкладання та  фекалії, які вони залишають після себе. Щодня кліщ спорожняється до 20 разів, а вага фекалій – перевищує його власний.

Основна проблема співжиття з пиловими кліщами в тому, що алергени (фекалії) надзвичайно легкі, тому вони можуть годинами перебувати в повітрі та безперешкодно потрапляти в дихальну систему дитини та матері. Це в свою чергу й викликає алергію, почервоніння шкіри, висипання, хронічну нежить, нічні напади бронхіальної астмиалергічний риніт  и кон’юнктивіт, та масу різних шкірних захворювань.

НАТИСНІТЬ НА ФОТО ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ НАШИХ РОБІТ

Використовуючи домашні підручні засоби – захистити дитячу кімнату, позбавиться від алергенів – практично неможливо та неефективно, для цього необхідно використовувати професійну збиральну техніку, яка на 110% справляється зі складними завданнями.

Послуга включає в себе:

Видалення пилу зі стін, шпалер і стель;

Обезпилювання штор, м’яких меблів, дитячих килимів, кондиціонеру, батареї, плінтусів, ящику для іграшок, техніки, предметів інтер’єру, ліжечка, пеленального столику;

Антиалергічна глибинна чистка матрацу + подушки + ковдри.

15 Подготовка комнаты для младенца Одесса (YouClean)

Час:   на виконання робіт: від 2 до 5 годин (кімната S = 20 m2).

Ціна:    від 1890 грн. + BONUS чистка дитячого ліжка та приладдя в подарунок.

За запитом батьків, я виїжджаю в дитячий садок для глибинної чистки дитячого спального місця. Ціна 490 грн.

Шановні клієнти! Передбачити все неможливо, але кожній майбутній мамі під силу передбачити можливі незручності та небезпеку, які можуть вплинути на здоров’я дитини, та постаратися їх виключити.

Екологічність – це запорука гармонійного розвитку дитини з самого народження.

З повагою, майстер Андрій