Глибинна чистка матрацу

01

Ласкаво просимо! Хімчистка матрацу потрібна з кількох причин. Головна мета, це позбавлення від плям, жовтих розводів після дитячих сюрпризів, сірих слідів від поту, крові, харчових продуктів, джерел накопичення алергенів і постільних кліщів.

Що може трапиться якщо ХІМЧИСТКА МАТРАЦУ ніколи раніше не виконувалася!

……………………………………………………………………………………………………..

Кліщі домашнього пилу (на фото) – живуть та розмножуються в кожному будинку. Вони отримують живлення кожного разу, коли ми лягаємо в своє ліжко. Це відбувається через випадання епідермісу; омертвілі волокна шкіри, які ми втрачаємо щодня у кількості 1,5 – 2 гр. КлещПіт разом з лушпинням шкіри, проникає всередину матрацу, подушок, ковдри. У такому середовищі, де темно, волого та тепло – створюються найкращі умови для життя бактерій і мікроорганізмів. На двоспальному ліжку може мешкати близько 5 000 000 млн. особин! Важливо розуміти, що якщо хімчистка матрацу, не проводилася протягом двох років – значить на одну десяту внутрішні наповнювачі вашого спального місця, складаються з кліщів і їх екскрементів, що призводить до алергічних захворювань, дерматиту та бронхіальній астмі, яка на сьогодні вважається невиліковною.

ДИВІТЬСЯ ФОТО-ЗВІТИ:

Чистка матраців в Одесі від YouClean не має аналогів і складається з трьох етапів

1. Стерилізація

Спосіб №1. Хімчистка з усіх боків – тканина обробляється парогенератором «Carcher» під тиском в 3,5 bar, тим самим знищуючи кліщі та бактерії на поверхні матрацу.

Спосіб №2. Попередня хімчистка тканини виконується стерильним повітряно крапельним спреєм «Multi allergen contol» який не залишає шансів на життя алергенів і мікроорганізмів. При цьому поглинає запахи вогкості, старості, запрів поту, людської та тваринної сечі та ін.

2. Глибинна хімчистка матрацу (дивіться відео нижче)

Використовуємо американський пилосос «KIRBY» який є кращим рішенням проблеми пилових кліщів в усьому світі. Потужна бамбукова щітка виконує 24 тис. вибивних ударів в хвилину, що дозволяє на 99,9% видалити з глибини матрацу (до 50 см) пилових кліщів і їх фекалії, а також пил, бруд, лупу, залишки волосся, шерсть домашніх тварин, засохлий піт і ін.

3. Хімчистка матрацу.

Виконується професійним миючим пилососом з аква фільтром, завдяки якому виводяться плями крові, запах сечі та домашніх тварин, віддаляється неприємний запах поту, виводяться плями від продуктів харчування, кави, соку, білкових жирів, фломастерів, кулькових ручок та ін. (застосовуються екологічні шампуні Amway & Carcher (bio – розкладаються, не містять хімію, безпечні для природи)

Ціна: хімчистка                           105 грн/м2 

Видалення кліщів пилососом KIRBY   35 грн/м.кв (коли ви вибрали хімчистку якщо тільки вибити, без прання – 105 грн/м2)

Час роботи:          До 120 хв. (час сушки влітку 5 год. взимку 8 год.)

Подарунок:                    Чистка дитячого матрацу від постільних кліщів (KIRBY)

Я ГАРАНТУЮ!

  1. Хімчистка матрацу за доступною ціною (якість моїх послуг набагато перевищує їх вартість).
  2. Ексклюзивну технологію яка залишає матрац без кліщів – чистим всередині та зовні.
  3. Швидке виконання замовлення в зручний для Вас час (я ціную Ваш час)

Чистка матраців Одеса з повагою YouClean