Хімчистка килимових покриттів

01

Чистка килима в Одесі.

Ласкаво просимо друзі! Мене звати Андрій, я займаюся послугою «Прання килима на дому». Ця послуга – націлена на видалення плям від їжі, напоїв, молочних продуктів харчування, неприємного запаху, відновлення затоптаних ділянок. А також, виведення великих розводів, які залишилися після самостійної хімчистки килима своїми силами та домашніми миючими засобами.

Суха чистка килима – це технологія, що належить компанії «KIRBY» яка ось уже 100 років удосконалює пилосос, який не має аналогів в світі. Чистка килима в Одесі за допомогою KIRBY, виконується мною з 2008.

KIRBY – не приховує пил, забиваючи її під волокна килима, а навпаки вибиває її з дна виробу (що не під силу іншим побутовим пилососам), використовуючи замість напору води та повного намокання – глибинну чистку килима.

Хімчистка килима  від YouClean,  виконується Американським пилососом KIRBY, і включає в себе два ступені очищення:

1. Глибинна вибивка

Прання килима на дому, це в першу чергу гігієна та очищення квартири від річного збору сміття та пилу! Як це відбувається! Зсередини Вашого килима, пилососом KIRBY, я дістаю омертвілі волокна, шерсть домашніх тварин, волосся, сухий бруд, який осів і пилових кліщів – які провокують напади алергії та бронхіальної астми. За допомогою великої вакуумної насадки, пилосос KIRBY підіймає з паркету ваш килим. Далі, бамбукова щітка здійснює 24.000 вібро ударів/хв. і вибиває з дна килиму всю грязь. Бруд – який перебував всередині килимового покриття, збирається на фільтрі «Micro Magic» де фільтрація на 99,97%  утримують частинки до 0,1 мікрона, не пропускаючи назад в будинок навіть дрібнодисперсний пил.

Щоб побачити в живу, скільки бруду набивається в килим протягом року – натисніть на кнопку (дивитися відео).

2. Нанесення сухої піни

Хімчистка килимового покриття, починається з підбору кондиціонеру + шампуню від Amway властивого Вашому килиму. На виріб, наноситься шампунь у вигляді сухої піни 5% -ї вологості . Далі, волокна килима протягом 20-хв вбирають суху піну. Усередині килима – піна кристалізується, очищає волокна, виводить плями, знищує килимових кліщів і виштовхує на верх і розкладає дрібнодисперсний пил.

Чистий і обезпилений килим, набуває приємний запах, до нього повертається первісний колір, підіймається ворс. В результаті чистки килима свій виріб стає м’яким і пухнастим. Натуральний запах кондиціонеру – наповнює Вашу кімнату ароматом свіжості ранкового весняного саду

Шампуні Amway – є екологічними, до складу яких входять, тільки натуральні природні компоненти та 0% хімії.

Глибинна вибивка   пилососом KIRBY  20 хв.

Прання килима на дому + нанесення піни 10 хв.

Через  90 хв. килим повністю сухий

Ціна: Глибинна чистка KIRBY  без хімчистки від 45 – 65   грн/м.кв

              Вовна, шовк, хутряні килими від 75 до 95 грн/м.кв (Глибинна чистка + хімчистка KIRBY)

Ручне виведення плям і затоптаних ділянок, від 3 до 10 грн/м.кв (застосовується професійний килимовий-миючий пилосос SOLO EX, засоби для виведення плям KIRBY в парі з шампунем CARCHER)

Kirby-Day-2-2843-deep-cleaning

Чистка килима в Одесі за допомогою KIRBY виконується в будь-який час року, не виносячи килим з дому. Це комфортно, заощаджує Ваш час і сили.

Прання килима на дому, з повагою, Андрій